درباره ما

میدان غدیر سپاهان شهر اصفهان

داستان سپهر از سال ۹۳ در سپاهانشهر اصفهان شروع شد. تیم اولیه‌ی سپهر جمعی از دانشجویان سال آخر حوزه‌ی فناوری و دیجیتال با سرپرستی احمد رضوی بودند که متوجه نیاز بازار تبلیغات سپاهانشهر به توسعه‌ی فناوری‌های هوشمند و داده محور تبلیغات و بازاریابی دیجیتال شدند.
سپهر کارش را تنها با چند عضو در خانه شروع کرد و حالا بعد از گذشت چند سال به تیمی با ده‌ها عضو تبدیل شده؛ از آدم‌هایی که به کارشان عشق می‌ورزند.
آژانس تبلیغات سپهر در طول ۷ سال گذشته همواره در تکاپو بوده تا آخرین روندهای بازاریابی دیجیتال را به بازار سپاهانشهر ارائه کند.
تبلیغات برنامه‌ریزی‌شده و هوشمند در پلتفرم های مختلف مانند راه اندازی گروه ها و کانال های تلگرامی دیوار و بانوان ، ربات مشاغل ، کانال رسمی شهر و کانال کاریابی شهر همچنین اینستاگرام سپاهانشهری ها از جمله بستر هایی بوده که سپهر در سپاهانشهر راه اندازی کرده است.
گذشته از همه‌ی این‌ها سپهر حالا یک تیم بزرگ است. هر عضو جدید با پیوستن به سپهر، دریایی از ایده‌های نو با خودش می‌آورد. ایده‌هایی که با همفکری بقیه‌ی اعضا تبدیل به ابزارها یا خدماتی نوین می‌شود تا تمام نیاز بازار تبلیغات دیجیتال سپاهانشهر را برآورده کند.

ارزش ها
ما بر این باوریم :
1- برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشیم.
2- نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می باشد.
3- خلاقیت، نوآوری و یادگیرنده بودن سازمان، ما را در کارمان پیشرو ساخته است.
4- اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.
چشم انداز
افزایش سهم بازار و برندهای وفادار افزایش تخصص اعضا گروه افزایش رضایت مشتریان و کارکنان کمک به کسب و کار های نو پا و یا در معرض ورشکستگی در سطح سپاهانشهر، ایجاد کمپین های خرید و حمایت از مشاغل خانگی و به خصوص مشاغل خانگی تحت مدیریت بانوان سرپرست خانواده؛ و به علاوه ایجاد کمپین های حمایت از محیط زیست، بامعرفی و سازماندهی گروه های فعال در این حوضه


معرفی اعضاء وب سایت سپاهان شهر

Avatar

مدیر وبسایت کارشناس استراتیژیک و تبلیغات

Avatar
برنامه نویس و توسعه وب و اپلیکشن های موبایل
Avatar
سرپرست تولید محتوای ویدیویی
Avatar
سرپرست گویندگی ونریشن
سپاهانشهریها | نمایش آمار بازدیدها

تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به آژانس تبلیغاتی سپهر می باشد
2025 © 2021
طراحی شده توسط حسین کاظمی